Forum www.lighting.xup.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opowiadanie opraw ulicznych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lighting.xup.pl Strona Główna -> Oświetlenie Uliczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zawiercie18
Administrator

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 5:22 pm    Temat postu: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jako że jestem Adminem powiem raz. Spotkałem się z ORZ 3 kł Trumienka chodź tak naprawdę z lampą Rtęciową. następnie zmiana na OUS'a Luny. pod moim domem Była luna z migającą Sodówką. lecz w 2014 niestety pożegnaliśmy sodę teraz świeci philips Clearway BGP 303 o małej mocy. chodź w centrum miasta można zobaczyć oprawy uliczne w Dużej mocy.

Otwieram temat na moją prośbę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebass18
Moderator

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 5:26 pm    Temat postu: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

miałeś po prostu dwukrotną Zmianę oświetlenia. z Rtęci na sodę. później z Sody na LED. u mnie dalej świeci Soda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neon18
Administrator

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 5:57 pm    Temat postu: Re: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

Zawiercie18 napisał:
Witam.
Jako że jestem Adminem powiem raz. Spotkałem się z ORZ 3 kł Trumienka chodź tak naprawdę z lampą Rtęciową. następnie zmiana na OUS'a Luny. pod moim domem Była luna z migającą Sodówką. lecz w 2014 niestety pożegnaliśmy sodę teraz świeci philips Clearway BGP 303 o małej mocy. chodź w centrum miasta można zobaczyć oprawy uliczne w Dużej mocy.

Otwieram temat na moją prośbę

U mnie natomiast od 2015 roku było oświetlenie LED ale coś szwankowało, i niestety oświetlenie ponownie było Sodowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zawiercie18
Administrator

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 6:10 pm    Temat postu: Re: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

Sebass18 napisał:
miałeś po prostu dwukrotną Zmianę oświetlenia. z Rtęci na sodę. później z Sody na LED. u mnie dalej świeci Soda.

dzięki

Ulica Rataja 29a Ledy zastąpione oprawami LED o mocy 78w. Sodówek już nie ma niestety.
Powrót do góry
Kamillo2001

Ostrzeżeń: 2/3

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 2:09 pm    Temat postu: Re: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

Zawiercie18 napisał:
Sebass18 napisał:

dzięki

Ulica Rataja 29a Ledy zastąpione oprawami LED o mocy 78w. Sodówek już nie ma niestety.

Szkoda bo Ledy zawsze świeciły.

pora na mnie.

Ulica Niedziałkowskiego. Strady były krótko bo do 2014 roku kiedy Zmienili na oświetlenie LED większej mocy. obserwowałem monterów jak je wymieniali. pewnie nie mieli sodówek. i teraz ciągle oświetlenie LED.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Zawiercie18
Administrator

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 10:13 am    Temat postu: Re: Opowiadanie opraw ulicznych Odpowiedz z cytatem

Kamillo2001 napisał:
Zawiercie18 napisał:
Sebass18 napisał:

dzięki

Szkoda bo Ledy zawsze świeciły.

pora na mnie.

Ulica Niedziałkowskiego. Strady były krótko bo do 2014 roku kiedy Zmienili na oświetlenie LED większej mocy. obserwowałem monterów jak je wymieniali. pewnie nie mieli sodówek. i teraz ciągle oświetlenie LED.

Ten post nic nie wnosi do Tematu. lepiej zacznij pisać o oświetleniu ulicznym inaczej wylecisz z forum. a tak to oświetlenie masz jak w banku. szkoda tych strad.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.lighting.xup.pl Strona Główna -> Oświetlenie Uliczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: